ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОВЕЛИ АКЦІЮ З БЛАГОУСТРОЮ НА ДІЛЯНКАХ ТУРИСТИЧНОГО МАРШРУТУ «МАРКІЯНОВІ МІСЦЯ»

05.05.2022 admin НовиниРекреаціяРекреація

 

У середу, 4 травня, працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із колегами з відділу господарського забезпечення і рекреаційного благоустрою, а також за сприяння природоохоронців Золочівського природоохоронного науково-дослідного відділення, провели акцію з благоустрою екологічно-пізнавального туристичного маршруту «Маркіянові місця». Зазначений тур маршрут, в основному, пролягає по території комплексної ботанічної пам’ятки природи «Гора Маркіяна Шашкевича».

Під час благоустрою працівниками НПП «Північне Поділля» було прибрано опале сухе гілля на окремих ділянках маршруту, повалені сухостої та оновлено знаки маркування упродовж туристичного шляху. Також працівники відділу рекреації установи оглянули фізичний стан природних і штучних об’єктів на турмаршруті, які гідами-провідниками використовуються як атракційні під час проведення екскурсійних програм . Загалом вони усі в належному стані, окрім старої штольні – під впливом природних явищ, вона частково обсипалась.

Окрім того, під час благоустрою природоохоронцями було полагоджено інформаційний стенд, що раніш встановлений неподалік Меморіального хреста на честь 100-річчя від дня народження будителя національної свідомості українців Галичини отця Маркіяна Шашкевича.

Приємним фактором того дня для працівників НПП «Північне Поділля» виявилось те, що упродовж туристичного шляху практично не було побутового сміття, яке, зазвичай залишають недбайливі відвідувачі природоохоронних територій. І це – радує.

А ще природоохоронці оглянули рослинне біорізноманіття, яким у ці весняні сонячні дні вкрита територія комплексної ботанічної пам’ятки. Надзвичайно радували око такі квіти як горицвіт весняний, вовчі ягоди пахучі, фіалка лісова, первоцвіти весняні, а також цвітіння яблуньки та різноманітних кущів.

Прибирання екологічно-пізнавального туристичного маршруту «Маркіянові місця», було проведено до Дня благоустрою в рамках акції «За чисте довкілля», яку оголосила адміністрація Золочівської міської ради Львівської області.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест