ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОВЕЛИ КОРЕГУВАННЯ РЕКРЕАЦІЙНО-ТУРИСТИЧНОГО МАРШРУТУ «МАРКІЯНОВІ МІСЦЯ

28.04.2021 admin НовиниРекреаціяРекреація

27 квітня працівники відділу рекреації та відділу господарського забезпечення і рекреаційного благоустрою Національного природного парку «Північне Поділля» провели корегування екологічно-пізнавального туристичного маршруту «Маркіянові місця».

Під час корегування було проведено ознакування нових шляхів, визначено географічні координати точок поворотів та цікавих природних об’єктів, які невдовзі буде зазначено на корто-схемі рекреаційно-туристичного маршруту «Маркіянові місця».

Закінчивши корегування, працівники вищезазначених відділів установи вийшли на кінцевий етап турмаршруту, де спільно із колегами із Золочівського природоохоронного науково-довлідного відділення провели толоку навколо Криївки-музею воїнів УПА. До речі, цей об’єкти на маршруті користується неабияким попитом у мандрівників-рекреантів, які цікавляться визвольною боротьбою за незалежність України у воєнні та післявоєнні роки.

На території Криївки-музею, працівниками НПП «Північне Поділля» було наведено належний благоустрій – загромаджено сухе листя, заметено доріжки, вимито скляне перекриття експозиції Криївки-музею, а також природоохоронці провели масштабне прибирання внутрішнього приміщення самої криївки.

Сьогодні екологічно-пізнавальний туристичний маршрут «Маркіянові місця», оновлений та прибраний, чекає на своїх мандрівників. Мандруючи цим маршрутом у весняну пору, туристи мають нагоду споглядати та милуватися уквітчаними ділянками ошатних букових лісостанів, насолоджуватися різноголоссям лісових птахів, а також почути правдиву, по-суті істину, історію боротьби воїнів Української повстанської армії за самостійність нашої держави та ще взяти участь у майстер-класі з виготовлення славнозвісної гаварецької кераміки.

Тож, шановні туристи – професіонали та аматори – не вагайтеся, нумо у мандри. Після Великодніх свят чекаємо вас на рекреаційно-туристичному маршруті «Маркіянові місця» та інших цікавих туристичних шляхах НПП «Північне Поділля».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест