ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОВЕЛИ ТРИ МАНДРІВКИ ДЛЯ ШКОЛЯРИКІВ МІСТА БРОДИ

25.10.2019 admin Новини

На запрошення класоводів 1-В, 3-А та 3-Г класів Бродівської середньої школи №3 працівники відділу рекреації та туризму і відділу науки Національного природного парку «Північне Поділля» провели для школярів-початківців три природничо-пізнавальні мандрівки.
Відповідно до програм мандрівок шкільна дітвора побувала у мисливському господарстві «Стир», де мала нагоду оглянути таксидермічні експонати, що знаходяться у вестибюлі офісу установи, та побачити різноманітних птахів у спеціальних вольєрах, серед яких були пави, цесарки, екзотичні голуби тощо.
Потім маленькі мандрівники побували у дендропарку, де працівники НПП «Північне Поділля» розповіли школярам про розмаїття дерев і кущів, що тут зростають. За допомогою опалого листя та хвої усі разом визначали назви дерев і вчилися відрізняти звичайну сосну від сосни Веймута та слухали інтерпретаторів природи НПП «Північне Поділля» про сезонні особливості такого дерева як модрина.
В процесі мандрівок не обійшлось й без смачної перекуски на лоні дикої природи. У лісовій зоні відпочинку «Озерце» дітвора залюбки смакувала обідом, приготовленим на відкритому вогні.
Також працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» провели для школярів 3-Г майстер-клас із виготовлення троянд з опалого різноманітного листя дерев. Кожен власноруч зумів виготовити свою унікальну квітку.
Досхочу поспілкувавшись із мальовничою осінньою природою шкільна дітвора, з гарним настроєм, повернулась до Бродів.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест