ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПОСПРИЯЛИ ГІМНАЗИСТАМ У НАПИСАННІ ПРОЄКТУ ПРО ГОНЧАРСТВО

21.06.2019 admin Новини

В рамках співпраці Національного природного парку «Північне Поділля» із Бродівською гімназією ім. Івана Труша, 11 червня працівники відділу рекреації та туризму природоохоронної установи посприяли гімназистам старших класів у написанні проєкту «Гончарство – як один із видів декоративно-ужиткового мистецтва». Для цього працівниками парку було організовано та проведено для невеликої групи гімназистів предметний екскурс до майстерні митця-гончаря у селі Гавареччина Золочівського району Львівщини, де й до сьогодні збереглися й застосовуються прадідівські технології з виготовлення славнозвісної гаварецької чорнодимленої кераміки.
В майстерні гончаря гімназистки – автори проєкту – почули цікаві розповіді про історію гаварецької кераміки, період її відродження та, навіть, взяли участь у майстер-класі з виготовлення глиняних виробів і власноруч на гончарному крузі створили глиняні вазочки та тарілочки.
Окрім того майстер-гончар продемонстрував юним проєктантам піч-горн, в якій випалюються гончарні вироби, розповів про її конструкцію та технологію самого процесу випалу кераміки.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест