ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ОБСТЕЖИЛИ ПРИРОДООХОРОННУ ДІЛЯНКУ «КУТІВСЬКА-41» НА ПРЕДМЕТ МОЖЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ВЕСНЯНИХ МАНДРІВОК

01.03.2023 admin НовиниРекреаціяРекреація

У середу, 1 березня, коли уже настала календарна весна, працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із колегами із науково-дослідного відділу установи, провели обстеження фізичного стану природоохоронної ділянки «Кутівська-41», зокрема під’їзних шляхів до неї, з метою з’ясування можливості розпочати проведення весняних рекреаційних мандрівок для відвідувачів Парку.

Під час обстеження природоохоронці оглянули локації зростання підсніжника звичайного, квіточки якого у ці дня вже рясно вкрили земляний покрив у буковому лісостані зазначеної природоохоронної території. Також було обстежено фізичний стан екостежки «Дивосвіт Менича», яка пролягає поруч із ділянками, де розквітнув підсніжник.
А ще того дня працівники НПП «Північне Поділля» оглянули залишки виступів

Тортонських пісковиків, нори лисиць, споглядали шлюбний політ канюків – хижих птахів із родини яструбових, а також слухали мелодійне різноголосся жайворонків, вівсянок, синичок та любувалися деревами вічнозелених сосен – сосни чорної та сосни звичайної, що зростають у близькості одна з одною.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест