ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННІ РМО ПЕДАГОГІВ БРОДІВЩИНИ

11.05.2019 admin Новини

10 травня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» взяли участь в організації та проведенні відкритого районного методоб’єднання вчителів фізкультури та предмету «Захист Вітчизни» районного відділу освіти Бродівської РДА.
Розпочався захід з туристичного орієнтування на місцевості, метою якого було віднайти точки у лісовому масиві, використовуючи компас та карту місцевості. Групи команд із поставленим завданням справилися майже на відмінно. Практично усі команди віднайшли контрольні точки у лісовому масиві відповідно до позначок на ГІС-карті.
Потім вчителі фізкультури та предмету «Захист Вітчизни» ознайомилися з методикою туристичної техніки у подоланні природніх перешкод, яку їм продемонстрували учні Паликорівського НВК та Підкамінської середньої школи. До речі, кожен із педагогів мав можливість, використовуючи відповідне туристичне спорядження, здолати навісну переправу через сухий яр, здійснити крути підйом та спуск, а також пройти етап траверзу – рух по схилу. Окрім того, педагоги практикувалися у в’язанні туристичних вузлів.
Працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» взяли участь у зазначеному заході на запрошення дирекції Паликорівського НВК Бродівського району Львівської області.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест