ПРАЦІВНИКИ ДОШКІЛЬНОЇ УСТАНОВИ №6 МІСТА БРОДИ ВІДВІДАЛИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ»

05.06.2021 admin НовиниРекреаціяРекреація

У п’ятницю, 4 червня, працівники дошкільного навчального закладу №6 міста Броди відвідали Національний природний парк «Північне Поділля». Екскурсійну програму для них провели працівники відділу рекреації установи. Того дня педагоги та вихователі дитсадка №6 частково побували на екологічно-пізнавальних туристичних маршрутах «Святогірський» та «Маркіянові місця», що пролягають по територіях НПП «Північне Поділля».

Зокрема мандрівники мали нагоду відвідати монахський скит Покладання ризи Пресвятої Богородиці, що знаходиться на Святій горі, оглянути святині монастиря і навіть побувати на Богослужіннях – Молебні на здоров’я, що для працівників ДНЗ №6 відслужив ігумен Святогірського монастиря отець Онуфрій.

Також мандрівники побували у славнозвісному селі Гавареччина, що широко відомий своєю чорнодимленою керамікою, та побачити на власні очі, як митець-гончар творить на гончарному крузі глиняні вироби, оглянути піч-горн для випалу кераміки, дізнатися про прадідівську технологію творення гаварецької кераміки тощо.

На завершення мандрівки працівники ДНЗ №6 побували на горі Маркіяна Шашкевича, де інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля» розповіли мандрівникам про рослинне розмаїття, яке зростає на цій території, про рослини, що занесені до Червоної книги України, про географічні особливості території, де стикаються дві географічні області – Подільська височина і Мале Полісся. Особливою атракцією для мандрівників – педагогів та вихователів дитсадка №6 – того дня було споглядання прекрасного ландшафту із несказанно гарним заходом зажуреного сонечка.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест