ПОДАРУЙ ОСЕЛЮ КАЖАНУ – СПІЛЬНИЙ ПРОЄКТ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» і НЕК «УКРЕНЕРГО»

29.08.2023 admin ЕкоосвітаНовини

29 серпня, в мальовничому урочищі «Бугаї», що в південній околиці міста Броди, на березі ставка, спеціалісти-хіроптерологи від Національної енергетичної компанії «Укренерго», спільно із працівниками Національного природного парку «Північне Поділля», провели для різновікової групи місцевої дітвори екологічно-пізнавальний захід про специфіку та особливості життя кажанів. Під час взаємного спілкування, що відбувався у формі вікторини, учасники заходу дізналися багато цікавого про видове багатство рукокрилих, які трапляються на теренах нашої України і Львівщини зокрема, про їх користь для природи, сільського господарства та про необхідність їх всіляко оберігати, оскільки усі їх види занесені до Червоної книги України. Також учасники еко-заходу мали нагоду побачити уже готову форму будиночка для кажанів, які можна виготовляти власноруч й розвішувати на деревах у лісі, де водяться рукокрилі.

У хвилини розваг дітвора залюбки складала пазли із зображенням кажана і ящірки зеленої та розважалася екологічними іграми, які для них підготували працівники Національного природного парку «Північне Поділля».
У завершенні еко-заходу діти отримала різноманітні подарунки із зображенням та у формі кажанів.

Як зазначив у коментарях провідний фахівець з екологічної політики відділу корпоративно-соціальної відповідальності НЕК «Укренерго» Віталій Рожко, метою цього екологічно-пізнавального заходу у Бродах було просвітити шкільну молодь на предмет користі від кажанів, як вони впливають на людей і як люди мають правильно реагувати на їх присутність поруч. «Взагалі, метою нашого проекту, який ми реалізовуємо спільно із фахівцями НПП «Північне Поділля», є збереження рукокрилих», – зазначив пан Віталій.

Екологічно-пізнавальний захід на тему кажанів відбувся в рамках співпраці між НЕК «Укренерго» та НПП «Північне Поділля» з реалізації проекту «Подаруй оселю кажану», який розпочався ще минулого року.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест