ПЕРВОЦВІТИ, ПЕРШОЦВІТИ, РАННЬОКВІТУЧІ….

02.03.2023 admin НовиниРекреаціяРекреація

Сьогодні працівники парку «Північне Поділля» мали цікаву зустріч зі студентами Золочівського фахового коледжу НУ «Львівська політехніка» у приміщенні добрих друзів – бібліотекарів Золочівської міської бібліотеки ім. І. Франка у м. Золочів.

На початку студенти мали можливість віртуальна помандрувати екологічно-пізнавальними маршрутами й стежками парку, почути цікаві історії про кожну рекреаційну локацію та ближче ознайомитися з місцями сили на території рідного краю.

А продовженням довгоочікуваної зустрічі була майстерка із виготовленням яскравих крокусів.

Студенти з цікавістю послухали про ранньоквітучі рослини – як неоціненний дар природи, як перша посмішка весни й прикраса лісів. Адже з приходом теплих весняних днів розпочинається весняний карнавал квітів: білосніжні підсніжники, фіолетовий шафран, блакитноокі проліски, оповита сріблястою павутинкою сон-трава, ключі первоцвіту, ніжно-рожеві та білі китиці рясту, темно-сині, білі, голубоокі фіалки, палаючий горицвіт, порцелянові філіжаночки конвалії.

А також дізнались, що за знищення або незаконне вилучення ранньоквітучих рослин з природного середовища, передбачена адміністративна відповідальність та нараховується шкода, яка іноді тягне за собою й кримінальну відповідальність.

Бережімо природу і все буде Україна!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест