ПАМ’ЯТІ ОТЦЯ МАРКІЯНА ШАШКЕВИЧА – БУДИТЕЛЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СВІДОМОСТІ УКРАЇНЦІВ ГАЛИЧИНИ

05.11.2021 admin Новини

З нагоди 210 річниці від дня народження будителя національної свідомості українців Галичини отця Маркіяна Шашкевича Національний природний парк «Північне Поділля» проводить низку природничо-краєзнавчих етнічних мандрівок по екологічно-пізнавальному туристичному маршруті «Маркіянові місця».

Відвідуючи наш туристичний маршрут, мандрівники матимуть унікальну нагоду побувати на заповідній ділянці НПП «Північне Поділля», що називається «Гора Маркіяна Шашкевича», оглянути величний пам’ятний хрест, встановлений у 1911 році на честь Великого Галичанина, почути багато цікавих розповідей про його коротке але відчайдушне життя та оглянути мальовничі природні ландшафти, що надавали Маркіянові Шашкевичу наснаги до творчості та життя.

Окрім того, мандруючи туристичним маршрутом «Маркіянові місця», мандрівникам, під час відвідин Криївки-музею в буковому лісі біля села Гавареччина, буде запропоновано ознайомитися із звитяжною боротьбою українського народу за Самостійність України у воєнні та післявоєнні роки, а також оглянути інші цікаві природні та історичні об’єкти.

Завершальним етапом мандрівок на честь 210 річниці від дні народження отця Маркіяна Шашкевича планово будуть відвідини майстерні митця-гончаря у селі Гавареччина, де й до нині прадідівським способом виготовляється й випалюється славнозвісна гаварецька чорнодимлена кераміка, а також відвідувачі матимуть змогу взяти участь у майстер-класі з виготовлення глиняних виробів на гончарному крузі.

Бажаючим взяти участь у мандрівках, прохання зорганізуватися у групу і зателефонувати за номером +380 266 4 40 05 чи на моб. тел. 066 750 80 64, або надіслати листа на ел.скриньку park_pp@ukr.net

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест