«ПАМ’ЯТКА САСІВСЬКА» У ПЕРЕДЗИМОВУ ПОРУ НЕАБИЯК ПРЕКРАСНА

16.11.2021 admin НовиниРекреаціяРекреація

16 листопада працівники Національного природного парку «Північне Поділля», зокрема відділу рекреації та відділу еколого-освітньої роботи, здійснили робочу мандрівку заповідними територіями комплексної ботанічної пам’ятки природи «Пам’ятка Сасівська».

Під час мандрівки було обстежено фізичний стан природних об’єктів, що можуть бути цікавими для потенційних відвідувачів цієї території Парку. Адже, саме через окремі ділянки «Пам’ятки Сасівської» запроектовано екологічно-пізнавальний туристичний маршрут із назвою «Від городища до городища через колишні села».

Відрадно було бачити, що, незважаючи на засушливу цьогорічну осінь, водні джерела у цій місцевості не втратили своєї інтенсивності й щедро наповнюють ручаї кришталево-чистою водою. Також, водоспад, який чи не єдиний у цій місцині, хоча й не надто інтенсивний, проте помірно скидає водяні потоки із двометрової висоти і є окрасою цієї лісової ділянки.

Окрім того, ще було оглянуто фізичний стан вікових буків-патріархів та інших велетенських дерев. Географічні координати їх розташування працівники НПП «Північне Поділля» зафіксували у GPS-форматі.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест