ПАМ’ЯТАЄМО ПРО ТИХ, ХТО ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ

29.10.2020 admin НовиниРекреаціяРекреація

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу unnamed-file.jpg

Напередодні Поминального дня, який в Україні, особливо у її Західних областях, відзначається 1листопада, працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля» провели благоустрій навколо пам’ятного знака на місті загибелі воїна УПА Степана Юрчука на псевдо Лебідь. Нескорений повстанець загинув 29 березня 1946 року у нерівному бою з більшовицькими зайдами в урочищі ботанічної пам’ятки природи «Макітра», що сьогодні належить до заповідних територій НПП «Північне Поділля».
Під час толоки працівники відділу рекреації природоохоронної установи висікли зарості терну та кропиви навколо пам’ятного знака, облаштували прохідний “коридор”, прибрали сухе листя та запалили свічку пам’яті.
Уже традиційно працівники НПП «Північне Поділля» тричі на рік наводять благоустрій символічних могил, яких є декілька на заповідних ділянках парку та на прилеглих територіях. Адже для природоохоронців є надто важливою пам’ять про тих, хто у буремні роки поклав своє життя на вівтар боротьби за Самостійність України.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест