ОСІННЯ МАНДРІВКА ШКОЛЯРІВ ЗОЛОЧІВСЬКОГО ЗЗСО №1

31.10.2022 admin НовиниРекреація

Суботній ранок зібрав другокласників Золочівського ЗЗСО №1 на осінню прогулянку історичною місциною Золочівщини разом із працівниками НПП «Північне Поділля».

Інтерпретатор природи ХристинаГрицай провела для учнів 2- В класу (класний керівник Ірина Ковбаса) та їх батьків рекреаційну краєзнавчо-пізнавальну мандрівку у селі Гавареччина.

Діти побували біля історичної криниці, якій цьогоріч буде 100 років від дня її створення. Потім гід-екскурсовод провела маленьких мандрівників до Криївки-музею, що в околичному буковому лісі неподалік села, де розповіла про хоробрих воїнів Української повстанської армії, їх боротьбу за самостійність України у воєнні та післявоєнні роки періоду Другої світової війни .

Для діток було організовано та проведено уроки-природи під відкритим небом у буковому лісі. Впродовж мандрівки школярі виконували завдання природничого бінго, що виявило у них неабияку зацікавленість до природничого середовища.

Завітавши до обійстя митця-гончаря Івана Луковського, дітвора із захопленням слухала розповіді про створення глиняних виробів. Уважно споглядали, як їх мистецьке виготовляє гончар, а також кожен охочий із малюків мав нагоду взяти участь у майстер-класі та власноруч створити свій глиняний виріб на справжньому гончарному крузі.

Слава УКРАЇНІ!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест