ОСІННЯ МАНДРІВКА ТУРМАРШРУТОМ «СВЯТОГІРСЬКИЙ»

26.09.2022 admin НовиниРекреаціяРекреація

У неділю, 25 вересня, працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля» провели для працівників закладу дошкільної освіти №8 міста Броди рекреаційну краєзнавчо-пізнавальну мандрівку по туристичному маршруті «Святогірський».

Розпочалася мандрівка у славнозвісному своєю чорнодимленою керамікою селі Гавареччина, де мандрівників зустріли місцеві актори-аматори у формі воїнів УПА театралізованою сценкою про повстанське життя у цьому краї.

Потім екскурсанти побували в майстерні митця-гончаря, слухали цікаві розповіді про унікальну чорнодимлену гаварецьку кераміку та взяли участь у майстер-класі із виготовлення глиняних виробів прадідівським методом на справжньому гончарному крузі.

Після майстер-класу група мандрівників оглянули історичну криницю в селі Гавареччина, якій цьогоріч у місяці жовтні буде 100 років, а також побували в Криївці-музеї воїнів УПА, що в околичному гаварецькому лісі, та слухали розповіді про історичні події з національно-визвольної боротьби, які тут відбувалися у воєнний та післявоєнний час минулого сторіччя.

Завершилася екскурсійна програма відвідинами монахського скиту Покладання Ризи Пресвятої Богородиці ПЦУ, що знаходиться на Святій Горі, яка є природоохоронною ділянкою НПП «Північне Поділля».

Рекреаційна краєзнавчо-пізнавальна мандрівка відбулася на передодні Дня туризму, який в Україні й у світі відзначають 27 вересня, та була приурочена до Дня дошкільної освіти.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест