ОНОВЛЕНО ОЗНАКУВАННЯ РЕКРЕАЦІЙНО-ТУРИСТИЧНОГО МАРШРУТУ «ТРИНІГ»

20.04.2022 admin НовиниРекреаціяРекреація

Нещодавно працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із колегами відділу господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою і за фізичного сприяння працівників науково-дослідного відділу, провели оновлення вказівних знаків на ділянках екологічно-пізнавального туристичного маршруту «Триніг», що прокладений по однойменній комплексній геологічно-ботанічній пам’ятці природи.

Під час оновлення ознакування, працівники НПП «Північне Поділля» встановили додаткові вказівні знаки на так званих «розв’язках» шляхів, оновили фізично застарілі вказівники, а також прибрали сухостої упродовж туристичного шляху, що важливо для проведення безпечних мандрівок.

Тож, шановні поціновувачі автентичної краси природи Брідського краю, запрошуємо у весняні мандри по туристичному маршруті «Триніг». Вас чекають несказанні у своїй красі мільйонлітні мегаліти із дна архаїчного Сарматського моря, печера-грот дохристиянського періоду, чарівні у своєму весняному вбранні ошатні букові лісостани, встелені розмаїттям і різнобарв’ям лісових квітів та багато-багато інших цікавинок.

Для замовлення мандрівок телефонуйте 066 750 80 64, або пишіть на ел.адресу park_pp@ukr.net

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест