ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВІД НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ»

12.09.2023 admin Новини

Нещодавно працівники Національного природного парку «Північне Поділля» в рамка Меморандуму про співпрацю із Національним авіаційним університетом (м. Київ) провели онлайн-лекцію для студентів 4-го курсу факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій спеціалізації «Екологія та охорона навколишнього середовища» освітнього ступеня «Бакалавр» на теренах природоохоронної установи поблизу церкви святого Архистратига Михаїла – дерев’яної сакральної споруди XVII ст. в селі Кути.

Майбутнім екологам розповіли історію створення природно-заповідної організації, ознайомили із структурними підрозділами Парку та їх завданнями. Рекреаційні ресурси та роботу відділу рекреації презентував студентам начальник відділу Михайло Шишка, а про наукову та науково-дослідну складові діяльності в установі розповіли начальник науково-дослідного відділу Галина Паньковська й науковий співробітник відділу Петро Гринюк.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест