НПП “ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ” ПЕРЕДАНО ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ АДМІНБУДІВЛІ

20.01.2023 admin Новини

Сьогодні з робочим візитом перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Гречаник відвідав Національний природний парк “Північне Поділля”.

У рамках візиту адміністрації природоохоронної установи передано ключі від будівлі колишнього підрозділу Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну, яка розташована у с. Ясенів Золочівського району. До участі у зустрічі також долучилися т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик і начальник Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну Роман Туцький.

«У цій будівлі розташуються природоохоронні науково-дослідні відділення та адміністрація національного природного парку «Північне Поділля». Попри те, що парку днями виповниться 13 років, питання адміністративного приміщення залишалося невирішеним. Від сьогодні домівка національного природного парку «Північне Поділля» – у селі Ясенів. Вірю, що тут будуть створені всі умови для якісної роботи та розвитку заповідного об’єкту,» – зазначив Руслан Гречаник.

Оксана Війтик закцентувала увагу, що в будівлі є можливість облаштувати еколого-просвітницький центр і для цього департамент екології та природних ресурсів готовий сприяти у налагодженні контактів парку з польськими природоохоронними установами з метою залучення коштів міжнародної технічної допомоги.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест