НЕ РОСЛИНИ, НЕ ТВАРИНИ, А … ГРИБИ!

30.09.2022 admin ЕкоосвітаНовини

Щороку у четверту суботу вересня відзначають Європейський день грибів. Цей день був ініційований німецьким науково-популярним журналом Der Tintling в 2015 році. Головна його мета – підвищити обізнаність про важливість грибів як в екосистемах так і в повсякденному житті.

28 вересня в Бродівському ЗЗСО І ступенів для учнів четвертого класу фахівці Національного природного парку «Північне Поділля» провели цікавий еколого-пізнавальний захід «Гриби – важлива ланка екосистеми». В ході бесіди,перегляду презентації школярі дізнавалися про організми, що не належать ні до рослин, ні до тварин. Спільно прийшли до висновку, що гриби – особливі живі організми.

Напередодні, разом із вчителькою Котельницькою Людмилою Володимирівною, юні дослідники провели експеримент: змочили хліб водою і через декілька днів на ньому появилася цвіль. Цікаво було дізнатися, що цвіль- це теж гриби.
Різноманітність грибного царства вражає!!! Говорили також про значення грибів в природі та житті людини. Акцент було зроблено на шапинкових грибах. Діти вчилися розрізняти отруйні гриби від їстівних, розробили правила грибника. Дійшли висновку, що навіть отруйні гриби є корисними для природи.

Цікавою була робота над створенням картин грибів із використанням ниток. Кожен учень вибрав собі трафарет улюбленого гриба, на якому творив свій власний «шедевр».

Картини вийшли чудові!!! 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест