НА ПРИРОДООХОРОННИХ ТЕРИТОРІЯХ ЗАБОРОНЕНІ МОТОРИЗОВАНІ ПЕРЕГОНИ

21.04.2023 admin НовиниОхорона

На природоохоронних територіях заборонені моторизовані перегони у форматі джипінгу та мотокросінгу !!!

Адміністрація Національного природного парку «Північне Поділля» повідомляє відвідувачів природоохоронних територій установи про те, що будь-які моторизовані заходи у форматі джипінгу чи мотокросінгу, як от перегони, ралі, трофі-рейди тощо з використанням автомобілів, багі, квадроциклів та мотоциклів, категорично заборонені чинним законодавством України.

Відповідно до Положення про НПП, на території НПП «Північне Поділля» забороняється будь-яка діяльність, яка призводить або може призвести до погіршення стану навколишнього природного середовища та зниження рекреаційної цінності території національного природного парку.

За порушення дотримання режиму території особи можуть притягатися до відповідальності згідно з ст. 91 Кодексу про адміністративні правопорушення, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від дев’яти до двадцяти чотирьох (153 – 408 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та ст. 252 Кримінального Кодексу України про умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об’єктів природно-заповідного фонду, карається штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17000 – 51000 грн) або обмеженням волі на строк до трьох років.

Дякуємо за взаєморозуміння. Оберігаймо природу рідного краю разом.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест