НА ОДИН КРОК БЛИЖЧЕ ДО СВЯТА СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЬОГО

08.02.2023 admin ЕкоосвітаНовини

6 лютого 2023р. у групі П-22 відбулася дуже цікава та корисна зустріч. Ми стали на один крок ближче до свята Стрітення Господнього, адже власноруч виготовили стрітенські свічки і дізналися багато нового та цікавого про це величне свято від представників відділення еколого-освітньої роботи НП “Північне Поділля” Надії Дмитрівни Шушкевич та Тетяни Ярославівни Тишко, які завітали до нас із чудовим майстер-класом.

Стрітення Господнє – велике християнське свято. Його святкують кожного року в одну й ту ж саму дату – на 40-й день після Різдва Христового, тобто – 15 лютого. У перекладі зі слов’янської слово “стрітення” означає “зустріч”. Йдеться, звісно ж, про дуже важливу для християнства зустріч, котра змальовується в Євангелії від Луки.

Надія Дмитрівна та Тетяна Ярославіва розповіли нам про створення та призначення національного природнього парку «Північне Поділля», ознайомили із історією свята Стрітення, а також у групі обговорили значення стрітенської свічки, яка символізує світло, котре приніс на світ Ісус Христос. Студенти групи мали чудову нагоду обмінятися повідомленнями про те, коли вони у своїх домівках запалюють стрітенську свічку.

Щиро дякуємо від усієї групи Надії Дмитрівні та Тетяні Ярославівні, за гарно та змістовно проведений час разом…

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест