НА ВІДРОДЖЕННЯ ТРАДИЦІЙ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ПРАЦІВНИКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КОЛОРИТНИХ ВЕЛИКОДНІХ ГАЇВКАХ

12.05.2019 admin Новини

12 травня, у другу неділю після урочистих святкувань Воскресіння Христового та в день християнського свята Жінок Мироносиць і Дня матері, працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із педагогами й дітворою Підгорецького НВК, провели для громади села Підгірці, що у Бродівському районі Львівщини, колоритні Великодні гаївки.

Під час етно-заходу працівники НПП «Північне Поділля» розповіли велелюдній громаді про традиції місцевого люду, зокрема й про Великодні гаївки. Потім, як і колись, співали пісень, зокрема й веснянок, водили хороводи із піснеспівами про подоляночку, розважалися та по-весняному раділи пробудженню й квітуванню довколишньої природи.

Як і належить, Великодні гаївки у Підгірцях відбулися після Богослужінь у сільському храмі Св. Архистратига Михаїла, на церковному подвір’ю, прикрашеному великодніми декораціями.

На завершення заходу настоятель місцевої релігійної громади отець Богдан Кравець та очільниця сільської громади Надія Михайлишин подякували усім учасникам етно-заходу й висловили сподівання, що і в майбутньому в селі Підгірці щорічно відбуватимуться такі колоритні Великодні гаївки.

Етно-захід організовано та проведено з метою відродження звичаїв, традицій та обрядів українського народу.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест