НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ

05.04.2019 admin Новини

  НПП «Північне Поділля» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Начальник відділу науки.

Вимоги до кандидатів. Повна вища освіта напряму підготовки: біологія, ботаніка, зоологія, лісове господарство (магістр, спеціаліст). Вчений ступінь  кандидата наук за відповідною спеціалізацією і стаж наукової та організаційної роботи не менше 3 років. Наявність наукових праць.

Науковий співробітник відділу науки (0,5 посадового окладу).

Вимоги до кандидатів. Повна вища освіта напряму підготовки: біологія, ботаніка, зоологія, лісове господарство (магістр, спеціаліст) і стаж роботи за професією молодший науковий співробітник з відповідного напряму  наукової діяльності не менше 2 років або наявність патентів (авторських свідоцтв) на винаходи чи наукових праць – без вимог до стажу роботи.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи: заяву про участь у конкурсі; заповнений листок з обліку кадрів; дві фотокартки розміром 3х4; копії документів про освіту, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня (згідно вимог); копію документа, який посвідчує особу (паспорта); копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); наукові публікації (згідно вимог).

Термін подання документів: 30 календарних днів з дня оголошення про конкурс в газеті за адресою: 80600, м.Броди, а/с 12, адміністрація НПП «Північне Поділля».

Додаткову інформацію можна отримати за тел. (03266) 4-40-05, або за адресою: Львівська обл., м. Броди; вул. Львівська, 28; НПП «Північне Поділля». Електронна пошта: park_pp@ukr.net

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест