НАПЕРЕДОДНІ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МИРУ

20.09.2022 admin ЕкоосвітаНовини

Напередодні Міжнародного дня миру працівники еколого-освітньої діяльності та відділу рекреації НПП “Північного Поділля” організували та провели ряд екологічних заходів, а саме виготовлення голубів миру до Міжнародного дня миру для учнів 1-4 класів, плетіння патріотичних браслетиків для 5-6 класів та виготовляли журавлики з природного матеріалу до Дня журавля з 7-9 класами Голосковицької ЗЗСО І-ІІ ступенів Золочівського району.

Підтверджуючи відданість України ідеалам миру та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, згідно з Указом Президента України із 2002 року в Україні установлено День миру, який відзначається щорічно 21 вересня – у Міжнародний день миру.

На сьогодні для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій на сході України, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях, захист від агресорів.
Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.

У День Миру бажаємо всім спокою, процвітання і багатства. Миру в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!

Чекаємо підростаюче покоління на наші еколого-пізнавальні мандрівки та туристичні маршрути.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест