НАВЧАННЯ З НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ.

26.07.2023 admin Новини

Навички першої допомоги – критична необхідність для кожної людини, особливо в сучасних умовах війни. Сьогодні це без перебільшень може врятувати життя.

25 липня у приміщенні Золочівська міська бібліотека ім.І.Франка, працівники відділу рекреації та еколого-освітньої роботи національного природного парку “Північне Поділля” і усі бажаючі мешканці м. Золочів, пройшли навчання з вміння надати першу домедичну домопогу.

На зустрічі головна медична сестра КНП “ЗОЛОЧІВСЬКА ЦРЛ” Світлана Рижій допомагала розібратися, яка різниця між першою медичною та першою домедичною допомогою. Які умови та порядок надання першої домедичної допомоги при невідкладних станах. Детально розглянули дії при порушенні прохідності верхніх дихальних шляхів – обструкція стороннім тілом, при підозрі на гострий мозковий інсульт, при підозрі на гострий інфаркт міокарда, при термічних опіках. Як стабілізувати коли в потерпілого є дихання, але не має свідомості та як надати домедичну допомогу дорослим при раптовій зупинці кровообігу. Кожен охочий міг спробувати провести серцево-легеневу реанімацію.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест