Мандрівка турмаршрутом «СВЯТОГІРСЬКИЙ»

13.11.2022 admin НовиниРекреація

Працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля» провели для вихованців недільної школи Добра і Миру с.Башарівка,Дубенського району, Рівненської області рекреаційну краєзнавчо-пізнавальну мандрівку по туристичному маршруті «Святогірський».

Розпочалася мандрівка у славнозвісному своєю чорнодимленою керамікою селі Гавареччина, де мандрівників зустріли майстри гончарської справи Іван Луковський та Іван Іванович, слухали цікаві розповіді про унікальну чорнодимлену гаварецьку кераміку та взяли участь у майстер-класі із виготовлення глиняних виробів давнім методом на справжньому гончарному крузі. Кожен виготовив свою маленьку сільничку. Отець Степан Попадич отримав масу задоволення від гончаротерапії і ставав до гончарного круга не один раз. А додому повезли цілий кошик власних виробів та виробами, які робили самі майстри.

Після майстер-класу група мандрівників оглянули історичну криницю в селі Гавареччина, якій цьогоріч 100 років, а також побували в Криївці-музеї воїнів УПА, що в околичному гаварецькому лісі, та слухали розповіді про історичні події з національно-визвольної боротьби, які тут відбувалися у воєнний та післявоєнний час минулого сторіччя.

Далі екскурсійна програма продовжилась відвідинами монахського скиту Покладання Ризи Пресвятої Богородиці ПЦУ,що знаходиться на Святій Горі, яка є природоохоронною ділянкою НПП «Північне Поділля».
Після проходження Святогірського маршруту, ще заїхали до Підгорецького замку,щоб побачити білу пані.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест