МАНДРІВКА ЕКО-ТУР-МАРШРУТОМ «СВЯТОГІРСЬКИЙ»

21.06.2019 admin Новини

12 червня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели для школярів літнього спортивно-патріотичного табору «Summer holidays» Бродівської СШ №3 екологічно-пізнавальну туристичну мандрівку по туристичному маршруті «Святогірський».
Розпочалась мандрівка із відвідин монахського скиту Покладання ризи Пресвятої Богородиці, що на Святій горі, яка належить до заповідних територій НПП «Північне Поділля». Тут, у Святогірському монастирі, діти слухали цікаві легендарні розповіді про об’явлення Матері Божої, про цілющу криницю та про історію монастирських храмів.
Після молитов у монастирських церквах дітвора побувала у славнозвісному своєю чорнодимленою керамікою селі Гавареччина. Як кажуть місцеві люди, на Гавареччині школярі-мандрівники оглянули історичну криницю, відвідали Криївку-музей в околицях села та почули цікаві розповіді гідів-провідників НПП «Північне Поділля» про звитяжну боротьбу українського народу за самостійність України.
Проте, найяскравішою атракцією для юних мандрівників у селі Гавареччина були відвідини майстерні митця-гончаря, де дітвора ознайомилася із технологією виготовлення чорнодимленної кераміки та взяла участь у майстер-класі з виготовлення глиняних виробів.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест