МАНДРІВКА ДО КАРСТОВИХ ВОДОЙМ «СИНІ ВІКНА»

11.08.2022 admin НовиниРекреаціяРекреація

Нещодавно працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля» провели для групи мандрівників різновікової категорії з міста Броди краєзнавчо-пізнавальну рекреаційну мандрівку по природоохоронних територіях «Ясенівська-19» та «Ясенівська-20» з оглядом унікальних карстових водойм.
На початковому етапі мандрівки інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля» розповіли мандрівникам про рослинне біорізноманіття, яке зростає на цих природоохоронних територіях, про необхідність ретельно оберігати рослини, які занесено до Червоної книги України.
Потім мандрівники мали нагоду побувати біля карстових водойм, які мають назву «Сині вікна», та досхочу налюбуватися унікальним кольором води у них, яка має відтінок яскраво-світлої бірюзи.
Далі шлях пролягав через ділянки молодого букового лісу на краю якого, окрім буків, зростають вікові дерева модрини. Тут, під час зупинки працівники Парку розповіли мандрівникам про особливості зростання дерев бука, про його застосування в промисловості тощо. А потім туристи-бродівчани мали нагоду споглядати історичний кам’яний міст австрійського періоду, що збудований у вигляді підкови без застосування цементного чи іншого будівельного розчину.
І не зважаючи на примхи погоди, саме під завершення мандрівки вона суттєво скапаралася і випав рясний теплий дощ, все ж усі – і дорослі, і малі – були щасливі, та сповнившись приємних вражень від спілкування з живою природою у післяобідню пору повернулися до рідного міста Броди.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест