МАНДРІВКА ДОЛИНОЮ ПІДСНІЖНИКІВ

19.03.2023 admin НовиниРекреація

Працівники НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ” провели мандрівку ДОЛИНОЮ ПІДСНІЖНИКІВ, що знаходиться на екологічно-пізнавальній стежці “Дивосвіт Менича”.

У неділю, 19 березня, працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля» провели по екологічній стежці «Дивосвіт Менича» екологічно-краєзнавчу мандрівку для туристів зі Львова від туроператора “Відвідай”.

Метою мандрівки було ознайомлення мандрівників із зростанням підсніжника звичайного, яка занесена до Червоної книги України.
Мандруючи екологічною стежиною «Дивосвіт Менича», туристи мали неабияку нагоду побачити як підсніжник зростає у природних умовах, досхочу їх пофотографувати.

Налюбувавшись зростанням підсніжника львівські мандрівники ще побували на вершині гори Менич, де було видно Олеський та на іншу сторону Підгорецький замок, оглянули борсучі нори, а також постояли на самому краю північного краю Подільської височини, споглядаючи рівнинні простори на Мале Полісся. Працівники розповіли про ще багато цікавих квіткових локацій, які є у парку.

Щасливі від мандрівки туристи поїхали ще до “Садиби Єнотів”, а далі по домівках. Вражень за день отримали вдосталь

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест