ЗМІНИ СВОЇ МАСШТАБИ МИСЛЕННЯ

18.05.2022 admin ЕкоосвітаНовини

 

Працівники НПП ” Північне Поділля”, Христина Грицай та Тетяна Тишко, вже вкотре зустрілися з дітками, які переїхали до м.Золочів з Донецької та Херсонської областей.

Цього разу, гуртом, встигли багато: послухати захопливу історію, пограти еко-ігри, продегустувати мед та “вишити”свої вишиванки!
Фахівці Парку майстерно поєднали два свята:національне і екологічне.

День української вишиванки не має постійної дати – щорічно він відзначається в третій тиждень травня. У 2022-му році свято випадає на 19 травня. Вперше це свято відзначили у 2006 році, коли студентка Чернівецького національного університету запропонувала своїм одногрупникам прийти на заняття у вишитих сорочках. Ініціативу підтримали і викладачі, і студенти всього навчального закладу. Кілька років свято відзначалося тільки в стінах університету, а потім ця традиція поширилася і по інших містах України.

Щорічне святкування Всесвітнього дня бджіл покликане допомогти привернути широку увагу ролі бджіл у підтримці здоров’я людини і планети і до численних загроз, з якими бджоли зіткнулися в наші дні. Це свято відзначають з 2018 року, коли Генеральна Асамблея ООН проголосила 20 травня Всесвітнім днем бджіл.

У малечі немає вишитих сорочок, але у них є мрія, яка неодмінно здійсниться!
P.S. З точки зору бджоли, вона просто живе своїм життям і вважає себе ВІЛЬНОЮ…
Вишиванка – одяг ВІЛЬНИХ людей!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест