МАНДРИ – НАЙКРАЩЕ ЗАНЯТТЯ В СВІТІ

29.09.2022 admin Новини

Сьогодні відбулася віртуальна мандрівка працівників національного парку «Північне Поділля» з учнями 10-класу Золочівської школи №2. Хоч за вікном дріботів дощ, а у класі було тепло і сонячно, бо зігрівала тепла розмова про мандри як у далекі країни, так і про наші рідні краї. Першою такою зупинкою були наші сім природних чудес України. На деяких туристичних локація учні уже побували, а про деякі дізнались уперше. У подальшому розмовляли і про маловідомі природні туристичні локації нашої Батьківщини і звичайно окремо зупинились на віртуальну екскурсію рідним Золочіським краєм. Адже, тут серед Гологоро-Вороняцького горбогір’я заховані природні дива, які вміють приємно здивувати навіть вибагливого туриста.

У теплій розмові усі собі нагадали, як правильно складати туристичний наплічник у похід та поділилися уже власним набутим досвідом у мандрівках і звичайно напланували чимшвидше поїхати на цікаву екскурсію теренами рідного краю.

І на останок віртуальної мандрівки усі пройшли навчання із в’язання туристичних вузлів.

Бажаємо усім частіше мандрувати рідним краєм і відкривати для себе нові цікаві туристичні локації! Мирного неба та приємних зустрічей!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест