МАЙСТЕР-КЛАСИ ДЛЯ ДІТВОРИ – УЧАСНИКІВ ЛІТНЬОГО ТАБОРУ «КАНІКУЛИ З БОГОМ» ВІД ПРАЦІВНИКІВ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ»

09.08.2022 admin НовиниРекреаціяРекреація

У вівторок, 9 серпня, працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля» провели майстер-класи із орієнтування на місцевості за допомогою компаса та в’язання туристичних вузлів для шкільної дітвори літнього табору «Канікули з Богом».
Перед тим, як проводити майстер-класи, фахівці з рекреації НПП «Північне Поділля» розповіли групам учасників майстерок про діяльність природоохоронної установи, про потребу оберігати та шанувати природне багатство рідного краю. Потім групи школярів навчалися методам орієнтування на місцевості, зокрема й за допомогою магнітного компаса. Дітвора охоче визначала сторони горизонту та азимути відповідно до поставлених завдань. Також групи школярів навчалися правильно й швидко в’язати туристичні вузли, які найчастіше використовуються при наведені переправ через вагомі природні перешкоди, як, наприклад, сухий яр, крутий підйом чи спуск, рух по похилій площині тощо.
Дитячий літній табір «Канікули з Богом» організований священником Золочівської церкви Священномученика єпископа Миколая Чарнецького УГКЦ отцем Юрієм Галабудою за сприяння таких благодійних фондів як «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» і «Карітас-Золочів УГКЦ», а також катехитично-реабілітаційного центру, що при парафії уже згаданого храму.
Табір, який облаштовано у формі туристського бівуаку з наметів, розкинувся на лоні автентичної природи мальовничого Гологоро-Кременецького кряжу, що вважається північним краєм Подільської височини. Тут, у цілковитій гармонії з природним біорізноманіттям, наповненим високих смарагдових трав та різнобарв’ям квітів на луках, і, навіть, частково без мобільного зв’язку, дітвора Золочівщини має неабияку нагоду набратися життєвої наснаги та фізичних сил від природи рідної землі, оздоровитися перед початком навчання та корисно провести своє дозвілля.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест