КОЛОРИТНІ ВЕЛИКОДНІ ГАЇВКИ ВІД НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ»

02.05.2022 admin Новини

 

Працівники Національного природного парку «Північне Поділля», з метою продовження відроджених національних традицій, організували та провели велелюдні колоритні Великодні гаївки у селі Підгірці Заболотцівської ОТГ та селі Берлин Бродівської ОТГ Львівщини.

Під час Великоднього дійства, як дітвора, так і дорослі, розважалися піснеспівами традиційних гаївок, кружлянням хороводів та різними забавами на кмітливість, як от передавання Великодньої писанки, очищенням варених яєць, їх нарізанням і краянням пасок тощо, та різними конкурсами.

Найзабавніше присутнім було споглядати, як дітвора наввипередки намагалася котити ложками, та навіть носиками, варені яєчка по вишиваних рушниках.

Завершальним етапом Великоднього дійства у Берлині було нагородження дітей, які напередодні Великодніх свят взяли участі у виготовленні писанок. За свої оригінальні писаночки кожен учасник отримав подарунок від настоятеля місцевої парафії.

Працівники НПП «Північне Поділля» щиро дякують священникам храму Святого Архистратига Михаїла Православної Церкви України села Підгірці отцям Богданові Кравцю та Іванові Мартину, а також працівникам місцевого Народного дому за сприяння в організації та проведенні Великодніх гаївок.

Таку ж подяку природоохоронці висловлюють й священнику храму Святої Параскеви Української Греко-Католицької Церкви села Берлин отцю Ярославу Партика і працівникам Берлинського Народного дому.

Більше про колоритні Великодні гаївки – у фоторепортажі.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест