КВІТИ, ЩО ЛІТАЮТЬ…

20.06.2022 admin Новини

Природа України вражає різноманітністю. Рослини, тварини, гриби, мікроорганізми…

ЗНАТИ ТА ОБЕРІГАТИ ПРИРОДУ РІДНОГО КРАЮ – ПАТРІОТИЧНО! 

В приміщенні Бродівського ЗЗСО І ст.№1 зібралися діти, які переїхали в наше місто, тікаючи від війни. Прийшли також місцеві хлопчики та дівчатка.

Фахівці Національного природного парку «Північне Поділля» спільно з БФ «Карітас» провели еколого-пізнавальний захід «Квіти, що літають». Діти дізнавалися про біорізноманіття рідного краю. Об’єктом пізнання на цей раз були метелики. Цікаво було дізнатися про біологію цих чудових комах, їх розвиток, значення в природі та житті людини. Розповідь супроводжувалась переглядом відео з музичним супроводом.

Казка Наталії Забіли «Про веселого метелика», яку прочитала фахівець НПП «Північне Поділля», викликала багато позитивних емоцій.

Після теоретичної частини, діти приступили до створення метеликів своєї мрії, розмальовували трафарети цих чудових комах. Захоплені творчим процесом , малюки раділи. Метелики були різноманітні, але переважали синьо-жовті кольори.

Прощаючись, діти та їхні батьки бажали один одному миру, скорішої перемоги, запрошували в гості. Зворушливо з уст п’ятирічної харківчанки прозвучало:

 «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!»

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест