КАРСТОВІ ВОДОЙМИ «СИНІ ВІКНА» – ГЕОЛОГІЧНА ПЕРЛИНА ВОРОНЯЦЬКОГО ГОРБОГІР’Я

20.06.2022 admin НовиниРекреаціяРекреація

 

Нещодавно працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля» провели для групи мандрівників від Львівського туроператора «Відвідай» рекреаційно-розважальну природничо-пізнавальну мандрівку мальовничими територіями Брідського краю.
Розпочалася мандрівка відвідинами унікального своєрідного оазису «Ражнівські піски», або, як його ще називають, «Бродівська Сахара», що у вигляді пустелі розкинувся посеред заболоченої місцевості. Тут мандрівники мали нагоду споглядати справжні бархани, милуватися сипучістю та чистотою білого піску й слухали цікаві розповіді інтерпретаторів природи про еолові рельєфні формування.
Після «Ражнівських пісків» львівські мандрівники відвідали природоохоронні території НПП «Північне Поділля», зокрема «Ясенівську-19» та «Ясенівску-20», де мали нагоду споглядати квіткове різноманіття ділянок. Також туристи побували біля унікальних карстових водойм «Сині вікна», що наповнені чистою водою з бірюзово-яскравим відтінком.
На іншому етапі мандрівки працівники НПП «Північне Поділля» продемонстрували львівським мандрівникам старовинні кам’яні мости, що збудовані нашими пращурами без застосування будь-якого розчину.
На завершення мандрівки, туристи мали нагоду пройтися польовими доріжками поміж сіножатей та пасовищ і досхочу налюбуватися різнотрав’ям територій, наповнених того дня промінням сонячного сяйва, поспілкуватися із місцевими фермерами та зробити багато гарних фото на пам’ять про мандрівку.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест