ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ – ЛІС!

17.03.2023 admin Новини

Любов до природи і його величності лісу, зокрема, варто прищеплювати та розвивати змалку. Це звичайне завдання кожного з нас – і словом дітям розповісти, і ділом та прикладом показати. Що ж відомо учням – початківцям про “зелені легені планети”, дізнавалися фахівці з екологічної освіти НПП “Північне Поділля”, завітавши до початкової школи м.Броди, щоб познайомитись та поспілкуватись з юними природолюбами.

З метою підвищення обізнаності суспільства про важливість лісів, Генеральною асамблеєю ООН 21 березня проголошено Міжнародним днем лісів. Починаючи з 2013 року Міжнародний день лісів відзначають в усіх країнах світу. Цей день – привід голосно заявити про значення лісів для підтримання здорового довкілля та про можливість їх збереження.

Учні прослухали презентаційну лекцію – бесіду, фахівця з екологічної освіти Надії Шушкевич про ліси – «легені планети», які виробляють кисень, нейтралізують шкідливі викиди, зберігають водні ресурси, впливають на формування клімату планети, допомагають підтримувати родючність грунтів, захищають їх від ерозії, рятують людські поселення від повені. Крім того, ліс є цілісносною екологічною системою, середовищем існування величезної кількості рослин і тварин.

Під час екологічного практикуму на шкільному подвір’ї діти поглибили свої знання про дерева. Виміряли за допомогою спеціального прилада – висотоміра – висоту ясена, дуба, обчислили їх вік, використовуючи формулою. Учні були здивовані: виявилося, що дуб, який росте на території школи є свідком багатьох історичних подій, адже йому вже більше 300 років!

Дітвора проявляла свої знання, спостережливість, небайдужість до навколишнього середовища!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест