ЗУСТРІЧ ПРИРОДООХОРОНЦІВ ІЗ СТУДЕНТАМИ-ПЕДАГОГАМИ

28.02.2023 admin НовиниРекреаціяРекреація

У вівторок, 28 лютого, працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля провели для студентів групи Т-21 Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича мультимедійну презентацію туристично-рекреаційного потенціалу природоохоронної установи.

На початку зустрічі фахівці з рекреації НПП «Північне Поділля» розповіли студентам-педагогам про історію створення природоохоронних резерватів у Європі та Україні зокрема, про початківця цієї заповідної справи – славнозвісного графа-природолюба Володимира Дідушицького, який першим у Європі, в 1886 році, заснував природоохоронний резерват із назвою «Пам’ятка Пеняцька», що розташовувався у лісовому буковому масиві неподалік села Пеняки на Брідщині.
Також під час мультимедійного показу слайдів працівники НПП «Північне Поділля» детально розповіли майбутнім педагогам про найпопулярніші в установі екологічно-пізнавальні туристичні маршрути, зокрема про «Триніг», «Святогірський», «Маркіянові місця», «Бірюзова рапсодія», та про екологічно-освітню стежку «Дивосвіт Менича». В процесі мультимедійної презентації студенти мали можливість ознайомитися із найцікавішими природніми та рукотворними об’єктами, які зустрічаються на ділянках вищезазначених туристичних шляхів, побачити на екрані їх форми, структуру тощо.

На завершення зустрічі відбувся ще й невеличкий майстер-клас із в’язання туристичних вузлів, а також і спільне фото на пам’ять.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест