ЗОЛОЧІВСЬКІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ЗДІЙСНИЛИ МАНДРІВКУ ПО РЕКРЕАЦІЙНОМУ ТУРМАРШРУТІ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» З МЕТОЮ ВІДНОВЛЕННЯ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я

06.11.2023 admin НовиниРекреація

Нещодавно, у п’ятницю 3 листопада, група військовослужбовців 146-го окремого ремонтно-відновлювального полку здійснила рекреаційно-пізнавальну мандрівку по туристичному маршруті із назвою «Триніг», що пролягає по території однойменної геологічно-ботанічної пам’ятки природи Національного природного парку «Північне Поділля».

На початку мандрівки в.о. директора НПП «Північне Поділля» Мирослава Єргуньова привітала військових від імені природоохоронців установи й побажала цікавих та пізнавальних мандрів.

Під час мандрівки військовики, серед яких було 80 відсотків тих, хто побував у боях з московитами, ознайомилися із рослинним розмаїттям цієї природоохоронної ділянки, про яке їм детально розповіли інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля», оглянули унікальне водне джерело, що є одним із витоків річки Стир, та годівницю для лісових звірів, а також споглядали неймовірні закам’янілі останці всіляких химерних форм, що залишилися від найдавніших часів періоду Сарматського моря. У переліку так званих мегалітів, яких чимало упродовж туристичного маршруту, військовослужбовці побачили закам’янілі глиби із назвами «Триніг», «Лежачий пес», а ще печеру-грот, що є, як зазначили працівники НПП «Північне Поділля», погребальним об’єктом наших пращурів-язичників, а також побували на закинутій каменоломні радянського періоду, на території якої у ці дні неймовірно гарний пейзаж осінньої природи Вороряцького горбогір’я.

Оскільки мандрівка відбувалася у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», запровадженою Оленою Зеленською, військовослужбовці мали неабияку нагоду відновити свій моральний стан методом обнімання багатолітніх буків у лісовому масиві, насолодитися шелестінням опалого листя під ногами, посмакувати кришталево-чистої водиці із джерела, досхочу надихатися свіжим повітрям та послухати поради природоохоронців НПП «Північне Поділля» щодо відновлення морального стану.

Як зазначив у коментарях заступник командира полку з морально-психологічного забезпечення підполковник Андрій Грузінцев «Воїни отримали неймовірні враження від такої цікавої мандрівки. Багато позитиву. На мою думку, такі заходи дуже важливі, особливо для військових, які немало часу провели на передовій». Також підполковник Грузінцев висловив сподівання на подальшу співпрацю між природоохоронцями НПП «Північне Поділля» та військовослужбовцями вищезазначеного полку

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест