ЗОЛОТОЛИСТА ОСІНЬ ЗАПРОШУЄ У МАНДРИ

22.10.2020 admin НовиниРекреаціяРекреація

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 1-5.jpg

У середу, 21 жовтня, працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із колегами із відділу господарського забезпечення і рекреаційного благоустрою, провели обстеження шляхів на предмет безпечного доступу до природних і рукотворних об’єктів, що розташовуються на ділянках установи Ясенівська-162 і 163 та поруч з ними, а також на ділянці Ясенівська-165 – урочище «Затруди» за селом Ясенів Бродівського району Львівщини.
В процесі обстеження природоохоронці НПП «Північне Поділля» прибрали опале сухе гілля зі стежок та переходів, а в місцях перетину невеличких ярів облаштували сходини для зручного й безпечного проходу. Адже, як показала цьогорічна практика, окремі групи мандрівників зацікавилися об’єктами, які тут розташовуються, а це: унікальні карстові водойми «Сині вікна», старовинні кам’яні мости періоду австрійського владарювання на наших землях, мальовничі ставки і, звичайно, ошатні букові лісостани.
Відрадно для працівників НПП «Північне Поділля» цього дня було побачити в лісовому масиві велику сову, яка, схоже, дрімала, сидячи на гілці дерева.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест