ЗИМОВИЙ ОБЛІК ПТАХІВ НА ТЕРИТОРІЇ ПАРКУ–ПАМ’ЯТКИ САДОВО-ПАРКОВОГО МИСТЕЦТВА «ЗДОРОВ’Я» У М. ЗОЛОЧЕВІ

27.01.2022 admin НаукаНовини

26 січня 2022 р. на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Здоров’я» у м. Золочеві працівники національного природного парку «Північне Поділля» спільно з працівниками Золочівської міської бібліотеки ім. І. Франка, з допитливими школярами 9-го класу Золочівської ЗЗСО №2, школярами 6-го класу Гончарівської ЗОШ, а також з представниками медіа ГО «Золочів.нет» провели повноцінний зимовий облік птахів.

Птахи – найпомітніші, наймобільніші і найяскравіші представники тваринного світу в цьому переконались учасники зимового обліку. Адже за недовгий час перебування на території парку «Здоров’я» учасниками було зафіксовано 14 видів птахів. За допомогою біноклів юні учасники зафіксували: сойку, синицю велику, чижа, зяблика, снігура, повзика, гаїчку болотяну, а також було побачено: синицю блакитну, голуба сизого, грака, дятла звичайного, підкоришника звичайного, дрозда чорного.

Великий й цікавий обсяг інформації про життя птахів, їхні звички, харчові вподобання та про підгодівлю пернатих у зимовий період розповів учасникам обліку птахів, науковий співробітник НПП «Північне Поділля» Гринюк П. І на останок, учасники обліку птахів почули про новий, стрімко розвиваючий напрям екологічного туризму, який підтримує національний природний парк «Північне Поділля» – «birdwatghing» і про те, як кожен з нас може стати бьордвотчером, розповідала провідний фахівець з рекреації Грицай Х.

У цей зимовий день усі годівнички, які зустрілись на маршруті поповнились свіжими смаколиками для птахів #ягодуюптахів
Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест