ЗБЕРЕЖІМО ДАР ПРИРОДИ – ПЕРВОЦВІТИ!

21.03.2022 admin ЕкоосвітаНовини

Ось і настала весна! На жаль – весна воєнна, тривожна. Але…природа оживає, з новою силою засвітилися перші весняні промені сонця і природа поволі пробуджується від зимового спокою. З’являються перші провісники весни-ранньовесняні квіти. Вони є дуже вразливі, потребують охорони! Деякі люди, інколи через брак знань,інколи з корисливих міркувань, нищать цю красу. Поступово наші ліси втрачають велику кількість цих чудових безцінних дарів природи.

Символічно, що саме зараз, для сімей із дітками, які через війну змушені були покинути свої домівки, працівниками НПП «Північне Поділля» на базі Бродівської дитячої бібліотеки було проведено екологічну годину «Збережімо первоцвіти», під час якої велась роз’яснювальна робота щодо збереження ранньовесняних рослин. Діти, їхні мами і бабусі дізналися багато цікавого про Національний природний парк «Північне Поділля», про наш чудовий край.

Як альтернативу живим квітам для подарунка, спеціалісти екоосвітнього відділу НПП «Північне Поділля» провели майстерку з виготовлення крокусів. Матеріалом слугував декоративний гофрований папір. Виготовлені власноруч квіти принесли задоволення, очі дітей сяяли радістю. Вони на деякий час забули про жахіття, які їм довелося пережити.

Працівниками НПП «Північне Поділля» проводиться природоохоронна акція «Збережемо первоцвіти» з метою привернути увагу до проблеми охорони та збереження ранньоквітучих рослин. Потрібно навчити людей відчувати, розуміти та оберігати природу рідного краю, розвивати почуття відповідального ставлення до природи, формувати у підростаючого покоління природоохоронні навички, екологічну культуру.

Закликаємо всіх: бережіть природу рідної землі, адже це патріотично!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест