Заповідні території НПП «Північне Поділля» відвідали природоохоронці із Польщі

24.09.2019 admin Новини

У вівторок, 24 вересня, Комплексну ботанічну пам’ятку природи «Гора Маркіяна Шашкевича», що у складі заповідних територій Національного природного парку «Північне Поділля», відвідали природоохоронці із Республіки Польща.

Під час зустрічі із дирекцією НПП «Північне Поділля» польські колеги дізналися про діяльність природоохоронної установи, про ботанічне рослинне розмаїття, яке стрічається на заповідних територіях природоохоронної установи, тощо. Адже, на території пам’ятки природи зростає понад 80 видів рослин, які занесені до Червоної книги України. Також під час діалогу піднімалися проблемні питання щодо заліснення степових схилів гори Маркіяна Шашкевича внаслідок самосіву сосни та обумовлювалися шляхи їх вирішення. До речі, подібні проблеми існують і в національних парках Польщі.

У складі польської делегації були представники від багатьох національних парків Республіки Польща, ландшафтних парків Люблінського воєводства та науковці у сфері природничих наук, зокрема і з Люблінського університету ім. Марії Кюрі-Склодовської.

Також гості із Польщі відвідали Олеський та Підгорецький замки.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест