Заповідні ділянки НПП «Північне Поділля» відвідала група львівських мандрівників

29.06.2020 admin Новини

У суботу, 27 червня, працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля» провели чергову рекреаційну мандрівку для групи львів’ян, зорганізованої львівським туроператором «Відвідай».

Розпочалась мандрівка із відвідин унікальної на Бродівщині місцини – невеличкої, але справжньої пустелі, яка вже отримала назву «Бродівська Сахара». Цей чарівний пустельний «оазис» розташовується поміж торфовищ та боліт і має несказанно мальовничий вигляд. Він подобається і дорослим, і школярам, і малюкам. Як бачимо на фото, наймолодший мандрівник суботньої групи із гарним козацьким іменем Ярема, прихав до «Бродівської Сахари» із своїм верблюдом – правда, іграшковим.  

До речі, ця пустеля, на якій є невеличкі справжні бархани і яку працівники відділу рекреації НПП «Північне Поділля» під час обстеження довкілля та пошуку цікавих природних об’єктів,образно кажучи «відкрили» 3 квітня цього року й розрекламували, настільки приваблює мандрівників, що сюди чи не кожного вихідного дня приїжджає група туристів. На жаль, ця територія не належить до заповідних ділянок НПП «Північне Поділля» та не має жодного охоронного статусу.

Після оглядин «Бродівської Сахари» група львівських мандрівників відвідала заповідні ділянки НПП «Північне Поділля» на Вороняцькому горбогір’ї, що в околицях села Ясенів Бродівського району Львівщини. Мандруючи стежинами заповідної території, рекреанти мали неабияку нагоду любуватися видовим багатством флори, вдихати запашні аромати рослинності та насолоджуватися мелодійним різноголоссям птаства. Також цього гарного сонячного дня фахівці з рекреації НПП «Північне Поділля» провели групу мандрівників до унікальних карстових водойм, що мають назви «Сині вікна», продемонстрували рекреантам історичний кам’яний міст австрійського періоду, який був збудований нашими пращурам у вигляді арки із клиноподібного каміння без жодного цементного розчину.

З гарним настроєм та приємних вражень від спілкування із живою мальовничою природою чарівної Бродівщини, група львівських туристів у супроводі туроператора «Відвідай» продовжила свою автомобільну мандрівку.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест