ЕКО-КВЕСТ «ПОДОРОЖ У ДИВОСВІТ ПРИРОДИ» ДЛЯ ДІТВОРИ, ЯКА ЗАКІНЧИЛА ПОЧАТКОВУ ШКОЛУ

09.06.2022 admin Новини

8 червня працівники Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели надзвичайно цікавий еко-квест «Подорож у дивосвіт природи» для школярів 4-А класу Бродівської середньої школи №3, які закінчили початкову школи. За своїм змістом цей екологічний захід, було проведено на природі – у сосновому борі – у формі, так би мовити, екзаменаційного опитування школярів на предмет того, наскільки школярі-початківці володіють знаннями природничого характеру.

Отже, учнів 4-А класу було поділено на дві команди і поставлено мету якомога скоріше пройти 10 зупинок та виконати усі завдання на кожній із них.

Відтак, відповідно до програми, еко-квест складався з таких зупинок: «Математична»; «Шість цеглинок»; «Хто я?»; «Гра із літерами»; «Хто спритніший?»; «Збираємося у мандрівку»; «Що зайве?»; «Літературна»; «Підземелля крота» і «Пісенна».

Проходячи ту чи іншу зупинку, кожна команда дружно виконувала поставлені еко-наставниками НПП «Північне Поділля» відповідні завдання, як наприклад, вичислити скільки горішків а скільки шишок у цієї та іншої тваринки, яка мешкає у лісі; розгадати та скласти слово із літер, відповідно до умов, зачитаних еко-освітянами; скласти найнеобхідніші речі у наплічник для мандрівки; розгадати за трьома картинками, яка рослина зайва тощо. Але на останній зупинці кожна із команд зобов’язана була заспівати п’ять пісень, у тексті яких оспівуються рослини, зокрема дерева та кущі.

Завершився еко-квест, образно кажучи, дружньою перемогою кожної команди й дітвора отримала великого формату аркуш паперу, на якому вони наклеїли фотосвітлини із минулих шкільних років та написали найщиріші побажання вчительці і однокласникам.

А після еко-квесту діти ще взяли участь у майстер-класі з плетіння патріотичної бранзолетки, під час якого вони навчалися виплітати унікальні браслети на зап’ястя руки із жовто-блакитних стрічок.

Після завершення усіх розважальних заходів школярі, тепер уже колишнього 4-А класу, Бродівської середньої школи №3, провели ще невеличку фотосесію зі своєю вчителькою та батьками… так це на пам’ять.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест