Екоосвітяни провели пізнавальну бесіду із школярами

20.03.2019 admin ЕкоосвітаНовини

13 березня 2019 року у приміщенні Золочівської районної бібліотеки імені Івана Франка відбулась еко-пізнавальна зустріч екоосвітян НПП «Північне Поділля» та учасників учнівського самоврядування Золочівської ЗОШ №1 на предмет шкідливості підпалів сухостою навесні. Учасникам заходу розповіли про шкоду, яку завдає спалювання сухої трави і сміття довкіллю та людині. З метою підвищення екологічної свідомості громадян і для привернення уваги населення до проблем випалювання сухої рослинності учні та екоосвітяни розповсюдили інформаційні буклети «Ні підпалам!» серед місцевих жителів.
Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, трави або її залишків, опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах, є адміністративним правопорушенням, за яке передбачається ст. 77-1 КУпАП накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
На завершення заходу учасники вирішили провести спільний флеш-моб « Не паліть! Нам природу Збережіть!» найближчими днями.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест