ЕКОЛОГІЧНА ІНІЦІАТИВА: ЗАПУЩЕНО ЕКОЛОГО-ОСВІТНЮ СТЕЖКУ «ТРЕЩУЦЬКИМИ СТЕЖКАМИ

07.11.2023 admin Новини

Продовжуємо знайомство з екологічними стежками, екологічно-пізнавальними туристичними маршрутами, рекреаційними місцями дозвілля НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ “ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ”.
Отож, ловіть цього тижня….

Еколого-освітня стежка «ТРЕЩУЦЬКИМИ СТЕЖКАМИ»

Природа оточує нас всюди та зв’язок людини з природою дуже сильний. Піші прогулянки на екологічній стежці “Тріщуцькими стежками” загальною довжиною 1 км та тривалістю 1,5 год покращують емоційний стан мандрівника, збагачують його внутрішній світ і налаштовують на успіх і нашу спільну перемогу!

Цікаві зупинки на екологічній стежці: залишки фортифікаційних споруд часів І Світової Війни, популяція плюща, мертва деревина, прекрасний буковий ліс, каплиця «Кринка».

Трещуцькі стежки багаті на лускокрилих представників, тобто метеликів. В цілому відмічено 22 роди, або види метеликів на цій території під час польових виїздів науковців Парку і відмічено нові місця «червонокнижних» комах – мінливця великого і красуні-діви.

А ще мандрівники на екологічній стежці можуть зустріти таких рідкісних видів птахів як сова довгохвоста, голуб-синяк, золотомушка червоночуба.

P.S. Для любителів “фотополювання” на природу, візьміть обов’язково фотоапарат або телефон з якісною камерою, саме тут можна зафіксувати портрети комах, які часто вражають своєю красою та унікальністю. Адже, найпоширенішими об’єктами зйомки у світі комах є бабки і метелики.

За деталями надання екскурсійного супроводу вертайтесь за тел. 0667508064 або 0969197073

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест