ЕКОЛОГІЧНА ОСВІТА – ОДНА З ОСНОВ ЗБЕРЕЖЕННЯ ДОВКІЛЛЯ

26.01.2023 admin ЕкоосвітаНовини

Щороку 26 січня підсумовують події попереднього року у галузі екологічної освіти, оскільки саме цього дня, з 1972 року, коли прийнято Декларацію Конференції ООН з навколишнього середовища, якою передбачено критерії і загальні принципи для збереження та покращення навколишнього середовища.

Екологічна освіта – це свідомий розвиток знань про навколишнє середовище протягом усього життя, це потужний фактор зміни ставлення людей до природи і формування правил збалансованого існування людини з природою.

Відтак, за ініціативи та підтримки департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації установами природно-заповідного фонду Львівщини у 2022 році проведено понад 780 екологічних заходів серед яких уроки, екскурсії, майстер класи, конкурси та акції спрямовані на збереження та охорону складових довкілля: води, ґрунтів, повітря, біоресурсів; поводження з побутовими та електронними відходами; сортування сміття, використання вторинної сировини у побуті; економії природних ресурсів та енергозбереження, використання екологічно безпечних та дружніх до екології технологій, до яких залучено більше 8600 осіб (в тому числі й ВПО).

Нагадуємо, що саме завдяки екологічним знанням людина має можливість усвідомити, до яких наслідків можуть привести згубні вчинки відносно природи, а вищою метою екологічної освіти є формування екологічної свідомості населення, яка дозволить жити без шкоди для навколишнього середовища. Збережемо природу – збережемо життя! – зазначає т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик.

Дякуємо за підвищення екологічної свідомості Заповідник Розточчя Яворівський національний природний парк Національний природний парк “Сколівські Бескиди” Національний природний парк “Північне Поділля” Національний природний парк «Королівські Бескиди» Національний природний парк “Бойківщина” РЛП “Равське Розточчя” РЛП “Надсянський” Регіональний ландшафтний парк “Знесіння” РЛП “Стільське Горбогір’я” Ботанічний сад ЛНУ ім.І.Франка Ботанічний сад Національного лісотехнічного університету України РЛП “Верхньодністровські Бескиди” та всім, хто працює у цьому ж напрямку.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест