ЕКОЛОГО-ОСВІТНІЙ ЗАХІД «НЕ СМІТТЯ – А ВТОРИННА СИРОВИНА»

26.11.2019 admin ЕкоосвітаНовини

19 листопада 2019 року працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели еколого-освітній захід «Не сміття – а вторинна сировина» до Міжнародного Дня вторинної переробки для учнів Сасівського НВК, що у Золочівському районі .
Головна мета Міжнародного дня вторинної переробки – привернути увагу до проблеми обмеженості ресурсів, зниження вартості готової продукції за рахунок використання більш дешевої сировини, а також боротьба з забрудненням навколишнього середовища.
Екоосвітяни розповіли учням, що таке вторинна сировина, про розумне споживання, сортування сміття та користь вторинної переробки. Важливою для школярів стала інформація про те, що сміття може мати «друге життя», тобто його можна переробляти і робити корисні речі.
Для закріплення знань екоосвітяни провели майстер-клас з виготовлення органайзерів із консервних банок. Школярі були дуже задоволенні отриманими результатами, бо кожен зумів власноруч виготовити органайзер для власних канцелярських предметів.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест