ЕКОЛОГО-ОСВІТНІЙ ЗАХІД «ДРУГЕ ЖИТТЯ ВТОРИННІЙ СИРОВИНІ»

26.11.2019 admin ЕкоосвітаНовини

За останні 30 років людство витратило третину наявних на Землі ресурсів. З кожним роком споживання ресурсів збільшується на 1,5%. Тому такого важливого значення набуває економія природних і пошуки альтернативних ресурсів, вторинна переробка сировини. Зважаючи на актуальність теми, працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» 07 листопада 2019 року організували та провели еколого-освітній захід «Друге життя вторинній сировині» до Міжнародного Дня вторинної переробки для учнів Бродівської ОЗЗСО №3.
Захід розпочався із розповіді працівників еколого-освітнього відділу про екологічні проблеми сучасності, зокрема проблему забруднення навколишнього середовища пластиковими, паперовими і харчовими відходами. Еко-освітяни наголосили, що кожен з нас робить «внесок» у цю проблему, а значить, кожен повинен взяти участь у її вирішенні.
Після цього працівники парку провели майстер-клас з виготовлення органайзерів із консервних банок. При проведенні майстер-класу було використано банки, клей, нитку-шпагат, різноманітні блискітки. Школярі були дуже задоволенні отриманими результатами, бо кожен зумів власноруч виготовити органайзер для власних канцелярських предметів.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест