ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

28.07.2023 admin Новини

28 липня українці святкують ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ, адже історія України — це фактично історія боротьби українського народу за свою державу та здобуття незалежності.

У свята Української Державності є свій символ – це чотири тризуби, які означають боротьбу, незалежність, історію та ідентичність. Цей символ спростовує міф про те, що Україна – молода держава, адже наш герб походить від родового знаку Рюриковичі та був знаком князя Володимира Великого. Саме в цей день Володимир прийняв християнство як державну релігію. Ця подія є першою згадкою про окрему українську державу, яку описує «Повість минулих літ».

День української державності – це можливість для кожного з нас згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя. Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити!

Вітаємо кожного українця – з його святом, з Днем української державності!Дякуємо нашим Збройним силам України і віримо у перемогу!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест