ДЕНЬ ТУРИЗМУ

27.09.2022 admin Новини

Національне свято України, яке почали відзначати з 1998 р. і водночас у цей день увесь світ святкує Всесвітній день туризму (World Tourism Day).

День туризму – свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші мальовничі й маловідомі місця, на які так багата наша Україна!

Україна володіє численними історичними, культурними і природними пам’ятками та рекреаційними ресурсами, сім із яких є частиною культурної спадщини ЮНЕСКО.

Мальовничі і по-своєму унікальні регіони України приваблюють людей для різного виду відпочинку, що дозволяє відкривати автентичність українського села з його історією, місцевими традиціями, кухнею та красою природи; оздоровлюватись у неповторній красі гірських хребтів, смерекових лісів, гірських річок; захоплюватись піщаними пустелями, стрімкими каньйонами і кришталево чистими озерами; зігріватись на берегах теплих морів і підкорювати гірські вершини; пізнавати нетрадиційну красу індустріальних міст, шахт, кар’єрів і підприємств із виробництва сталі, солі, тощо.

Мандрувати Україною – бо це своє рідне, це вивчення своєї історії й пізнання своєї культури, і це нові цікаві відкриття…..
Адміністрація національного природного парку «Північне Поділля» бажає усім МИРНОГО НЕБА ТА ДОБРИХ І ЦІКАВИХ МАНДРІВОК!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест